احداث زمین چمن استقلال سنندج به بخش خصوصی واگذار می‌شود

[ad_1]

مدیرکل ورزش و جوانان کردستان اعلام کرد، احداث زمین چمن استقلال سنندج از طریق ماده 27 به فرخوان گذاشته شد و با شرایط قانونی به بخش خصوصی واگذار می شود.

به گزارش نوای آبیدر، “حامد جولائی” مدیر کل ورزش و جوانان استاک کُردستان گفت: احداث زمین چمن استقلال سنندج از طریق روزنامه کثیرالانتشار به فرخوان گذاشته شد و با شرایط قانونی به بخش خصوصی ماده 27 واگذار می گردد.


وی اظهار کرد: زمین چمن استقلال سنندج با توجه به چند دوره بازسازی و استفاده آن طریق ماده 88 به مشکلات کمبود آب و نیروی انسانی مواجه شده بود که در راستای استفاده مجدد جامعه مخاطب به سرمایه گذران بخش خصوصی واگذار خواهد شد.


مدیر کل ورزش و جوانان استاک کُردستان افزود: این پروژه از طریق روزنامه های کثیرالانتشار طی روزهای 18 تیرماه تا 2 مردادماه به فراخوان گذاشته می شود و علاقمندان به منظور شرکت در فراخوان عمومی زمین چمن استقلال سنندج در روزهای مشخص شده اعلام آمادگی کنند.


جولایی عنوان کرد: شرکت کنندگان با مراجعه به سایت اداره کل ورزش و جوانان استان به آدرس http://kurdestan.msy.gov.ir نسبت تهیه اسناد در بخش آگهی ها، مزایده ها و مناقصات اقدام نمایند.


وی ادامه داد: متقاضیان پس از تکمیل فرم های فراخوان درج شده در سایت تا پایان وقت اداری 2 مردادماه به صورت پاکت دربسته از طریق پست اسناد را به اداره کل ورزش و جوانان استان دبیرخانه ماده 27 ارسال کنند.


جولائی گفت: اداره کل ورزش و جوانان استان کردستان در آینده نزدیک پس از اجرای شرایط قانونی دو استخر سرپوشیده دیواندره و حجاب سنندج را از طریق ماده 27 نیز به بخش خصوصی واگذار خواهد کرد.

 

انتهای پیام/

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *