رئیس شورای هماهنگی اصلاح طلبان مریوان گزینه تصدی مسئول ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات آموزش و پرورش

[ad_1]

رئیس شورای هماهنگی اصلاح طلبان مریوان به همراه دو نفر دیگر گزینه های تصدی پست کارشناس مسئول ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات آموزش و پرورش این شهرستان هستند.

به گزارش نوای آبیدر به نقل از زریوار خبر، محسن نیکخواه رئیس شورای هماهنگی اصلاح طلبان مریوان به همراه مهدی چاره طلب و محمد فرهادی گزینه های تصدی پست کارشناس مسئول ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات آموزش و پرورش این شهرستان شدند. 

به گفته یک منبع آگاه از مدت ها پیش محسن نیکخواه از گزینه های اصلی تصدی این پست حساس و مهم در آموزش و پرورش است. وی همچنین افزود: تا کنون استعلامات لازم از جمله استعلام اداره اطلاعات نیز اخذ شده است و ممکن است در روزهای آینده نتیجه گزینش این افراد مشخص و اعلام شود.

با توجه به جایگاه محسن نیکخواه در ریاست شورای هماهنگی اصلاح طلبان و همچنین چراغ سبز چند مسئول مریوانی به عنوان گزینه تصدی این پست معرفی شده است و مهدی چاره طلب نیز از اعضای کارگزاران با توجه به نزدیکی و ارتباط وی با یکی از نمایندگان ادوار معرفی شده است . 

 

مهدی چاره طلب، عضو اصلاح طلبان شاخه کارگزاران مریوان در گفتگو با خبرنگار زریوار خبر، ضمن تکذیب تمایل وی به عنوان گزینه تصدی پست کارشناس ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات آموزش و پرورش مریوان، گفت: بنده اصلا تمایلی برای پذیرش این مسئولیت را ندارم. پیش از این گفته شده بود مهدی چاره طلب به عنوان سه گزینه آموزش و پرورش مریوان برای تصدی پست مذکور به اداره کل آموزش و پرورش معرفی شده است. با این وجود تنها محسن نیکخواه رئیس شورای هماهنگی اصلاح طلبان مریوان و محمد فرهادی یکی از معلمین مریوانی برای تصدی این پست باقی مانده اند.

حوزه ارزيابي عملكرد، حوزه بسيار حساسي است، اين حوزه به نوعی چشم آموزش و پرروش و شخص مدیر آموزش و پرروش است و پايش و عملكرد حوزه هاي ديگر را بر مبناي شاخص هاي تعيين شده برعهده دارد . 


حوزه کارشناس مسئول ارزيابي عملكرد به پايش و ارزيابي عملكرد برنامه ها شهرستان ، بررسی شكايات و همچنین به عنوان مسئول حساس در سالم سازی محیط اداریی مطرح است. امیدواریم با انتخاب هر کدام از این افراد شاهد کاهش شکایات از مدارس و همچنین سالم شدن حوزه آموزش و پرورش باشیم.

انتهای پیام/

[ad_2]

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *