فتح سکوی نخست رقابت‌های زورخانه‌ای کشور توسط کُردستانی‌ها

[ad_1]

تیم کردستان با کسب 578 امتیاز در رقابت های کشتی پهلوانی و ورزش زورخانه ای نوجوانان کشور که در بیرجند برگزار شد عنوان نخست را کسب کرد و با اقتدار بر سکوی اول ایستاد.

به گزارش نوای آبیدر، رقابتهای کشتی پهلوانی و ورزش زورخانه ای نوجوانان کشور در بیرجند به پایان رسید و تیم کردستان این مسابقات شد.


در بخش تیمی زورخانه ایی استان کردستان در جایگاه دوم قرار گرفت و تیمهای خراسان رضوی و کرمان به ترتیب عناوین اول و سوم را به خود اختصاص دادند.


همچنین در مهارت های فردی ورزشکاران کردستانی با 251 امتیاز عنوان نخست را کسب کردند، اصفهان 178 امتیاز دوم شد و خراسان جنوبی با 153 امتیاز مقام سوم را بدست آورد.


در کشتی پهلوانی وزن 50+کیلوگرم نوین بهزادنیا از کردستان نشان برنز را بر گردن آویخت و در کباده مهدی بیابانی دیگر ورزشکار استان مدال نقره 60 – کیلوگرم را بدست آورد.


همچنین در رشته میل بازی، وزن 60- کیلوگرم محمد طالبی از کردستان نشان برنز رقابت های کشتی پهلوانی و ورزش زورخانه ای نوجوانان کشور را کسب کرد و حمید رضا کردی نیز به عنوان بهترین مربی معرفی و انتخاب شد.


در مجموع این رقابت ها تیم کردستان متشکل از مبين بهزادنيا، علي شيخ جعفري، محمد طالبي، بهمن مراديان، علي وش، فريد عثماني و ماهان كوتاهي با کسب 578 امتیاز فاتح رقابت های پهلوانی و زورخانه ای نوجوانان کشور شد، تیم های خراسان رضوی و مازندران به ترتبب با 487 و 421 امتیاز دوم و سوم شدند.


رقابت های کشتی پهلوانی و ورزش زورخانه ای نوجوانان کشور با شرکت 16 تیم و بیش از 100 ورزشکار در بیرجند برگزار شد.

 

انتهای پیام/

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *