پایان احداث خیابان‌های 12 و 16 متری شهرک بهاران سنندج

[ad_1]

مدیر شهرداری ناحیه بهاران سنندج از اتمام عملیات احداث خیابانهای 12 متری و 16 متری بهاران خبر داد و گفت: با 750 تن آسفالت معابر این دو خیابان آسفالت و بهسازی شد.

به گزارش نوای آبیدر، “روناک بابایی” مدیر شهرداری ناحیه بهاران سنندج گفت: با توجه به گسترش ناحیه بهاران و در راستای ایجاد دسترسیهای جدید عملیات احداث خیابانهای جدید در این ناحیه در دستور کار این شهرداری قرار گرفت.


وی اظهار کرد: اواخر سال گذشته با هدف ایجاد دسترسی آسان و همچنین تسهیل در عبور و مرور ساکنان ناحیه بهاران عملیات احداث سه خیابان آغاز شد.


مدیر شهرداری ناحیه بهاران سنندج افزود: این خیابانها شامل خیابان 16 متری ،12 متری و 24 متری است که احداث این خیابانها در دسترسی به خیابانهای شهرک بهاران وبلوار پاسداران تاثیر بسزایی دارد.


بابایی از اتمام عملیات احداث خیابانهای 12 متری و 16 متری خبر داد و گفت: برای احداث این دو خیابان عملیاتی نظیر 1500 متر مکعب خاکبرداری، 2200 متر جدول گذاری صورت گرفته است.


وی از اتمام عملیات احداث خیابانهای 12 و 16 متری شهرک بهاران خبر داد و گفت: با 750 تن آسفالت بیش از 5 هزار متر مربع از سطح این دو خیابان آسفالت و بهسازی شد.


مدیر شهرداری  ناحیه بهاران اعلام کرد: بزودی کار آماده سازی و آسفالت خیابان 24 متری هم آغاز می شود.

 

انتهای پیام/

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *