پل بازمهندسی شده قشلاق سنندج هفته آینده افتتاح می‌شود

[ad_1]

شهردار سنندج از آغاز عملیات آسفالت پروژه تعریض پل قشلاق خبر داد و گفت:  این پروژه بعنوان یکی دیگر از پروژه‌های عمرانی نیمه تمام هفته آینده به بهره برداری خواهد رسید.

به گزارش نوای آبیدر، “منوچهر فخری” شهردار سنندج در جمع خبرنگاران گفت: پروژه تعریض پل قشلاق یکی از پروژه‌های عمرانی نیمه تمام این شهرداری است که در راستای کاهش و روانسازی ترافیک ورودی سنندج – همدان بسیار تاثیر گذار است.

 

وی اظهار کرد: در طرح تعریض پل قشلاق یک لاین به عرض 5/8 متر و به طول 450 متر احداث شده که با احتساب لاین قدیم عرض این مسیر به 15 متر افزایش می یابد.

 

شهردار سنندج از آغاز عملیات آسفالت پروژه تعریض پل قشلاق خبر داد و افزود: با 1250 تن آسفالت بیش از 6500 متر مربع از محل این پروژه  شامل آسفالت دو لایه محل تعریض پل و یک لایه روکش کل مسیر انجام خواهد شد.

 

دکتر فخری ادامه داد: جابجابی تاسیسات زیر زمینی نظیر انشعاب آب و جابجایی تیر چراغ برق که در مسیر اجرای طرح بودند انجام شده و تا پایان هفته جاری عملیات آسفالت این پروژه نیز به اتمام خواهد رسید.

 

وی اعلام کرد: احداث پیاده رو وسنگ فرش، نصب تیرهای روشنایی در مسیر اجرای پروژه، رنگ آمیزی جدوال احداثی، اجرای خط کشی طولی و اجرای فاز دوعملیات درز انبساط از جمله اقدماتی دیگر جهت تکمیل این پروژه عمرانی نیمه تمام است.

 

شهردار سنندج با بیان اینکه این پروژه ظرف هفته آینده به بهره‌برداری خواهد رسید گفت: امیدواریم با اجرای این طرح  گره کور ترافیک در این مسیر رفع شود.

 

انتهای پیام/

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *