۴۷ هزار متر از معابر شهرک نایسر سنندج تسطیح و آسفالت می‌شود

[ad_1]

مدیر شهرداری ناحیه منفصل شهری نایسر گفت: با هدف بهسازی معابر و سهولت در تردد شهروندان عملیات تسطیح، رگلاژ و آسفالت 47 هزار متر مربع از معابر ومحلات نایسر در حال اجرا است.

به گزارش نوای آبیدر، “عبدالله صالحی” مدیر شهرداری ناحیه منفصل شهر نایسر با بیان اینکه یکی از مهم ترین مشکلات نواحی منفصل عدم بهسازی معابر و محلات است، گفت: عدم احداث زیر ساخت نظیر دفع شبکه‌های فاضلاب باعث شده که عملیات بهسازی و آسفالت معابر  نواحی منفصل را دچار مشکل کند.


وی اظهار کرد: از ابتدای سالجاری و براساس اولویت و بازدیدهای صورت گرفته کار بهسازی و آسفالت برخی از معابر و محلات این ناحیه در دستور کار این شهرداری قرار گرفت.


مدیر شهرداری نایسر سنندج از آغاز عملیات تسطیح، رگلاژ و آسفالت 47 هزار متر مربع از معابر این ناحیه خبر داد و افزود: 32 هزار متر از این معابر تسطح و رگلاژ و 15 هزار متر هم آسفالت خواهد شد.


صالحی ادامه داد: با توجه به اینکه فعالیت دستگاه‌های خدمات رسان در بسیاری از محلات این  ناحیه هنوز آغاز نشده این شهرداری با هدف رفاه حال ساکنان و سهولت در تردد آنها فقط نسبت به اجرای عملیات تسطح، رگلاژ و شن ریزی این معابر اقدام خواهد نمود.


وی اعلام کرد: تسطح و رگلاژ و شن ریزی محلات بهارستان به متراژ  12 هزار متر مربع، کوچه‌های ارغوان یک تا سه به متراژ 15 هزار متر مربع و مسیر مسجد امام شافعی به متراژ 5 هزار هتر مربع از جمله محلات و معابری است که کار عملیات بهسازی و شن ریزی آن در حال اجرا است.


مدیر شهرداری ناحیه منفصل شهری نایسر عنوان کرد: با توجه به اتمام فعالیت‌های دستگاه‌های خدمات رسان در برخی از معابر و محلات عملیات آسفالت این معابر هم آغاز شده است.


صالحی از آماده سازی و اجرای دو لایه اساس جهت آسفالت 15 هزار متر مربع  از معابر نایسر خبر داد و افزود: کوچه های مهتاب یک الی سه به متراژ 7 هزار متر مربع و همچنین مسیر جاده کلانتری از مسیر خیابان شیخ رش به متراژ 8 هزار متر مربع از جمله معابری است که بزودی عملیات آسفالت و بهسازی آن انجام خواهد شد.


انتهای پیام/

[ad_2]

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *